Şah Hukuk bürosu, 1982 yılından beri avukatlık yapmakta olan Av. Mahmut Şevket Küçük tarafından, güvenilir ve samimi bir ilişki çerçevesinde müvekkillerine butik hizmet verme anlayışıyla kurulmuştur. Bu sayede kişiye özgü koşulların detaylı irdelenmesiyle, olay ve kişiye özel çözümler üretilmekte, çalışanlarımızın ilgilendikleri işlere daha derinlemesine hâkim olması sağlanmakta ve işlerin kontrolünde zaman kazanılmaktadır.

Şah Hukuk bürosu, yılların engin tecrübesiyle tüm yan dallarıyla birlikte Ceza Hukuku, Özel Hukuk ve Kamu Hukuku alanlarına ilişkin dava ve işlerde hukuki danışmanlık ve dava avukatlığı görevlerini üstlenmektedir. Bu kapsamda hukuk büromuz ceza davaları, tazminat ve alacak davaları, diğer hukuk davaları, gayrimenkul davaları, icra-iflas, ticaret, iş hukuku ve benzer hukuk iş ve ihtilaflarında yerel ve uluslararası boyutta faaliyet göstermektedir. Bu amaçla hukuk büromuz, her biri alanında uzman ve yeterli donanıma sahip yurt içi ve yurtdışında birçok akademisyen, hukuk bürosu ve konusunda uzman olarak çalışan veya emekli olan hukuk adamları ile de yakın işbirliği içerisindedir.

Bu internet sitesi Avukatlık Kanunu 55. maddesi uyarınca hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler genel bilgilendirme amaçlı olup reklam amaçlı değildir.